V edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards za nami

We wtorek, 30 maja podczas finałowej gali podsumowaliśmy piątą edycję kreatywnego konkursu dla projektantów, architektów i studentów Jawor-Parkiet Design Awards. Podczas wydarzenia w gronie architektów, przedstawicieli mediów, partnerów biznesowych, a także ambasadorów marki Jawor-Parkiet oraz zaproszonych gości ogłosiliśmy wyniku konkursu i nagrodziliśmy laureatów wręczając pamiątkowe statuetki, dyplomy i vouchery. Galę uświetnił występ Cezarego Pazury, a oprawę muzyczną zapewnił Nick Sincler z zespołem.

 

 "Design Never Dies"

 Uroczysta gala finałowa konkursu odbyła się w ekskluzywnych wnętrzach hotelu NYX, w ścisłym centrum stolicy, pod hasłem „Design Never Dies”. Gości witały już od wejścia dźwięki melodii filmów z Jamesem Bondem z najnowocześniejszego fortepianu na świecie Steinway Spirio, a także słynny drink z oliwką. Wieczór rozpoczął Nick Sinckler znakomitym wykonaniem przeboju „Skyfall”.

 Podczas części oficjalnej ogłosiliśmy wyniki konkursu i nagrodziliśmy laureatów. Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards rywalizowali w dwóch kategoriach: projekt i realizacja. Mogli zgłaszać zarówno wizualizacje wnętrz jak i zdjęcia zrealizowanych projektów z podłogami Jawor-Parkiet. Poza kreatywnością i oryginalnością liczyła się umiejętność pracy z teksturami oraz przemyślany sposób prezentacji podłogi drewnianej.

 

Nagrody rozdane

 Nagrodę główną w kategorii „projekt” i 10 tys. zdobyła Joanna Walkowicz za projekt „Dom w lesie”. Wyróżnienie w kategorii „projekt” oraz audyt mediów społecznościowych i profesjonalną sesję wizerunkową otrzymała Anna Raczyńska za pracę „Golden Hours”.  W kategorii „realizacja” nagrodę główną i 10 tys. zdobyła Sandra Gałuszka za pracę „Zaokrąglone kształty i bielone drewno w strefie dziennej mieszkania w Poznaniu”. Wyróżnienie w kategorii „realizacja” oraz audyt mediów społecznościowych i profesjonalną sesję wizerunkową jury przyznało Marcie Domańskiej za projekt „Magia światła”. Nagrody laureatom wręczali: Prezes Jawor-Parkiet, Antoni Jan Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet Janusz Gawiński oraz jurorzy Jawor-Parkiet Design Awards 2023: Anna Grużewska, redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”, Monika Bronikowska, współwłaścicielka pracowni HOLA Design i Przemysław Szklarzewski, właściciel platformy Archidesk.pl.

 

Zwycięzcy

Autor pracy: Joanna Walkowicz Podłoga: Retro Collection Dąb Aurora Praca: Dom w lesie Dom w lesie
Autor pracy: Sandra Gałuszka Podłoga: FertigDeska Dąb Color Bianco Praca: Zaokrąglone kształy [...] Zaokrąglone kształy [...]

Wyróżnieni

Autor pracy: Marta Domańska Podłoga: FertigParkiet Dąb Color Bianco Praca: Magia światła Magia światła
Autor pracy: Anna Raczyńska Podłoga: Design Experience Dąb Color Oro Praca: Golden Hours Golden Hours
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej